VJ0603A331JXBAC Πολλαπλών Στρώσεων Chip Πυκνωτής 330 PF 100 Volts C0G 0.05
  • VJ0603A331JXBAC Multi Layer Chip Capacitor 330 PF 100 Volts C0G 0.05
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΙΑΠΩΝΙΑ
Μάρκα: Murata
Model Number: VJ0603A331JXBAC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: SMD/SMT
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
product category: Multilayer ceramic capacitor MLCC-SMD/SMT Πακέτο/κουτί: 0603 (1608 μετρικά)
Βάρος μονάδας: 6,300 series: VJ COMM
Επισημαίνω:
VJ0603A331JXBAC Πολλαπλών Στρώσεων Chip Πυκνωτής
VJ0603A331JXBAC mlcc chip
330 PF Πολλαπλών Στρώσεων Chip Πυκνωτής
Κατασκευαστής: Vishay
Κατηγορία προϊόντος: πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής MLCC-SMD/SMT
Χωρητικότητα: 330 pF
Ονομαστική τάση DC: 100 VDC
Διηλεκτρικό: C0G (NP0)
Ανοχή: 5%
Κωδικός περιβλήματος-in: 0603
Κωδικός περιβλήματος-mm: 1608
Τύπος τερματισμού: SMD/SMT
Πλάτος: 0,8 mm (0,031 in)