VJ0805A681KXAAC Κεραμικός Πυκνωτής MLCC MLCC-SMD/SMT 680 PF 50 Volts C0G 10%
  • VJ0805A681KXAAC Mlcc Ceramic Capacitor MLCC-SMD/SMT 680 PF 50 Volts C0G 10%
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΙΑΠΩΝΙΑ
Μάρκα: Murata
Model Number: VJ0805A681KXAAC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: SMD/SMT
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
product category: Multilayer ceramic capacitor MLCC-SMD/SMT Πακέτο/κουτί: 0805 (μετρική του 2012)
series: VJ COMM Βάρος μονάδας: 5.500 mg
Επισημαίνω:
VJ0805A681KXAAC Κεραμικός Πυκνωτής MLCC
680 PF Κεραμικός Πυκνωτής MLCC
Κατασκευαστής: Vishay
Κατηγορία προϊόντος: πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής MLCC-SMD/SMT
Χωρητικότητα: 680 pF
Ονομαστική τάση DC: 50 VDC
Διηλεκτρικό: C0G (NP0)
Ανοχή: 10%
Κωδικός περιβλήματος-in: 0805
Κωδικός περιβλήματος-mm: 2012
Τύπος τερματισμού: SMD/SMT
Τερματικό: πρότυπο
Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: -55 C
Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: +150 C
Μήκος: 2 mm (0.079 in)
Πλάτος: 1.25 mm (0.049 in)
Ύψος: 1.45 mm (0.057 in)