VJ0805A681KXAAC Mlcc Seramik Kapasitör MLCC-SMD/SMT 680 PF 50 Volt C0G %10
  • VJ0805A681KXAAC Mlcc Ceramic Capacitor MLCC-SMD/SMT 680 PF 50 Volts C0G 10%
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: JAPONYA
Marka adı: Murata
Model numarası: VJ0805A681KXAAC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: SMD/SMT
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
İletişim Şimdi konuşalım.
Detaylı ürün tanımı
Ürün Kategorisi: Çok katmanlı seramik kapasitör MLCC-SMD/SMT Paket/Kutu: 0805 (2012 metrik)
Seri: VJ İLETİŞİM Birim ağırlık: 5.500mg
Vurgulamak:
VJ0805A681KXAAC Mlcc Seramik Kapasitör
VJ0805A681KXAAC çok katmanlı seramik kapasitörler mlcc
680 PF Mlcc Seramik Kapasitör
Üretici: Vishay
Ürün kategorisi: çok katmanlı seramik kondansatör MLCC-SMD/SMT
Kapasitans: 680 pF
Gerilim değeri DC: 50 VDC
Dielektrik: C0G (NP0)
Tolerans: %10
Kılıf kodu-in: 0805
Kılıf kodu-mm: 2012
Sonlandırma tipi: SMD/SMT
Terminal: Standart
Minimum çalışma sıcaklığı: -55 C
Maksimum çalışma sıcaklığı: +150 C
Uzunluk: 2 mm (0,079 in)
Genişlik: 1,25 mm (0,049 in)
Yükseklik: 1,45 mm (0,057 in)