VJ1206Y102KXEAC Mlcc Smd Kondansatör 1206 1000 PF 500 Volt X7R %10
  • VJ1206Y102KXEAC Mlcc Smd Capacitor 1206 1000 PF 500 Volts X7R 10%
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: JAPONYA
Marka adı: Murata
Model numarası: VJ1206Y102KXEAC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: SMD/SMT
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
İletişim Şimdi konuşalım.
Detaylı ürün tanımı
Ürün Kategorisi: Çok katmanlı seramik kapasitör MLCC-SMD/SMT Paket/Kutu: 1206 (3016 metrik)
Birim ağırlık: 27 mg Seri: VJ İLETİŞİM
Vurgulamak:
VJ1206Y102KXEAC Mlcc Smd Kondansatör
VJ1206Y102KXEAC mlcc x7r
500 Volt Mlcc Smd Kondansatör
Üretici: Vishay
Ürün kategorisi: çok katmanlı seramik kondansatör MLCC-SMD/SMT
Kapasitans: 1000 pF
Gerilim değeri DC: 500 VDC
Dielektrik: X7R
Tolerans: %10
Kılıf kodu-in: 1206
Kılıf kodu-mm: 3216
Sonlandırma tipi: SMD/SMT
Genişlik: 1,6 mm (0,063 in)
Ürün: Genel Tip MLCC'ler
Seri: VJ COMM
Paket: Makara
Paket: kesilmiş bant
Kapsülleme: MouseReel
Marka: Vishay/Vitramon
Kapasitans-nf: 1 nf
Kapasitans-UF: 0,001 UF