VJ1206Y102KXEAC Kondensator Mlcc Smd 1206 1000 PF 500 Voltów X7R 10%
  • VJ1206Y102KXEAC Mlcc Smd Capacitor 1206 1000 PF 500 Volts X7R 10%
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: JAPONIA
Nazwa handlowa: Murata
Numer modelu: VJ1206Y102KXEAC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: SMD/SMT
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Kontakt Rozmawiaj teraz.
Szczegółowy opis produktu
Waga jednostkowa: 27 mg Szereg: VJ KOM
Podkreślić:
VJ1206Y102KXEAC Kondensator Mlcc Smd
VJ1206Y102KXEAC mlcc x7r
500 Voltów Kondensator Mlcc Smd
Producent: Vishay
Kategoria produktu: kondensator ceramiczny warstwowy MLCC-SMD/SMT
Pojemność: 1000 pF
Napięcie znamionowe DC: 500 VDC
Dielektryk: X7R
Tolerancja: 10%
Kod obudowy-cale: 1206
Kod obudowy-mm: 3216
Typ zakończenia: SMD/SMT
Szerokość: 1,6 mm (0,063 cala)
Produkt: Typ ogólny MLCC
Seria: VJ COMM
Opakowanie: Szpula
Opakowanie: cięta taśma
Pakowanie: MouseReel
Znak towarowy: Vishay/Vitramon
Pojemność-nf: 1 nf
Pojemność-UF: 0,001 UF