VJ0603A331JXBAC Multi-layer chipcondensator 330 pF 100 Volt C0G 0,05
  • VJ0603A331JXBAC Multi Layer Chip Capacitor 330 PF 100 Volts C0G 0.05
Productdetails:
Plaats van herkomst: JAPAN
Merknaam: Murata
Modelnummer: VJ0603A331JXBAC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: SMD/SMT
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Contact Praatje Nu
Gedetailleerde productomschrijving
Productcategorie: Meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT Pakket/doos: 0603 (1608 meter)
Eenheidsgewicht: 6,300 Serie: VJ COMM
Markeren:
VJ0603A331JXBAC Multi-layer chipcondensator
VJ0603A331JXBAC mlcc chip
330 pF Multi-layer chipcondensator
Fabrikant: Vishay
Productcategorie: meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT
Capaciteit: 330 pF
Spanningswaarde DC: 100 VDC
Diëlektricum: C0G (NP0)
Tolerantie: 5%
Behuizingscode-inch: 0603
Behuizingscode-mm: 1608
Aansluitingstype: SMD/SMT
Breedte: 0,8 mm (0,031 inch)
Product: Algemeen Type MLCC's
Serie: VJ COMM
Verpakking: Reel
Verpakking: cuttape
Omkapseling: MouseReel
Handelsmerk: Vishay/Vitramon
Capaciteit-nf: 0,33 nF