VJ0805A270JXACW1BC Meerlaagse keramische condensator MLCC SMD/SMT0805 27 pF 50 Volt C0G 5%
  • VJ0805A270JXACW1BC Multilayer Ceramic Capacitor MLCC SMD/SMT0805 27 Pf 50 Volts C0G 5%
Productdetails:
Plaats van herkomst: JAPAN
Merknaam: Murata
Modelnummer: VJ0805A270JXACW1BC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: SMD/SMT
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Contact Praatje Nu
Gedetailleerde productomschrijving
Productcategorie: Meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT Pakket/doos: 0805 (metrisch 2012)
Eenheidsgewicht: 5.500 mg Serie: VJ W1BC Basiscomm
Markeren:
VJ0805A270JXACW1BC Meerlaagse keramische condensator
27 pF VJ0805A270JXACW1BC
SMT0805 Meerlaagse keramische condensator
Fabrikant: Vishay
Productcategorie: meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT
Capaciteit: 27 pF
Spanningswaarde DC: 50 VDC
Diëlektricum: C0G (NP0)
Tolerantie: 5%
Behuizingscode-inch: 0805
Behuizingscode-mm: 2012
Type aansluiting: SMD/SMT
Aansluiting: Standaard
Minimum bedrijfstemperatuur: -55 °C
Maximum bedrijfstemperatuur: +125 °C
Lengte: 2 mm (0,079 inch)
Breedte: 1,25 mm (0,049 inch)
Hoogte: 0,6 mm (0,024 inch)