VJ1206A101JXACW1BC Mlcc Chip MLCC-SMD/SMT 1206 100 PF 50 Volt C0G 5%
  • VJ1206A101JXACW1BC Mlcc Chip MLCC-SMD/SMT 1206 100 PF 50 Volts C0G 5%
Productdetails:
Plaats van herkomst: JAPAN
Merknaam: Murata
Modelnummer: VJ1206A101JXACW1BC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: SMD/SMT
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Contact Praatje Nu
Gedetailleerde productomschrijving
Productcategorie: Meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT Pakket/doos: 1206 (3016 meter)
Eenheidsgewicht: 27 mg Serie: VJ W1BC Basiscomm
Markeren:
VJ1206A101JXACW1BC Mlcc Chip
VJ1206A101JXACW1BC mlcc meerlaagse keramische condensator
100 PF Mlcc Chip
Fabrikant: Vishay
Productcategorie: meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT
Capaciteit: 100 pF
Spanningswaarde DC: 50 VDC
Diëlektricum: C0G (NP0)
Tolerantie: 5%
Behuizingscode-inch: 1206
Behuizingscode-mm: 3216
Aansluitingstype: SMD/SMT
Aansluiting: Standaard
Minimum bedrijfstemperatuur: -55 °C
Maximum bedrijfstemperatuur: +125 °C
Breedte: 1,6 mm (0,063 inch)
Product: Algemeen type MLCC's
Serie: VJW1C Basic Comm
Verpakking: Rol
Verpakking: gesneden tape
Verpakking: MouseReel
Handelsmerk: Vishay/Vitramon
Capaciteit-nf: 0,1 nF