VJ0603A331JXBAC Kondensator Chip Warstwowy 330 PF 100 Woltów C0G 0.05
  • VJ0603A331JXBAC Multi Layer Chip Capacitor 330 PF 100 Volts C0G 0.05
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: JAPONIA
Nazwa handlowa: Murata
Numer modelu: VJ0603A331JXBAC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: SMD/SMT
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Kontakt Rozmawiaj teraz.
Szczegółowy opis produktu
Waga jednostkowa: 6.300 Szereg: VJ KOM
Podkreślić:
VJ0603A331JXBAC Kondensator Chip Warstwowy
VJ0603A331JXBAC kondensator mlcc chip
330 PF Kondensator Chip Warstwowy
Producent: Vishay
Kategoria produktu: kondensator ceramiczny warstwowy MLCC-SMD/SMT
Pojemność: 330 pF
Napięcie znamionowe DC: 100 VDC
Dielektryk: C0G (NP0)
Tolerancja: 5%
Kod obudowy-in: 0603
Kod obudowy-mm: 1608
Typ zakończenia: SMD/SMT
Szerokość: 0,8 mm (0,031 cala)
Produkt: MLCC typu ogólnego
Seria: VJ COMM
Opakowanie: Szpula
Opakowanie: cięta taśma
Pakowanie: MouseReel
Znak towarowy: Vishay/Vitramon
Pojemność-nf: 0,33 nF