VJ0603A331JXBAC Çok Katmanlı Çip Kondansatör 330 PF 100 Volt C0G %0.05
  • VJ0603A331JXBAC Multi Layer Chip Capacitor 330 PF 100 Volts C0G 0.05
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: JAPONYA
Marka adı: Murata
Model numarası: VJ0603A331JXBAC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: SMD/SMT
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
İletişim Şimdi konuşalım.
Detaylı ürün tanımı
Ürün Kategorisi: Çok katmanlı seramik kapasitör MLCC-SMD/SMT Paket/Kutu: 0603 (1608 Metrik)
Birim ağırlık: 6.300 Seri: VJ İLETİŞİM
Vurgulamak:
VJ0603A331JXBAC Çok Katmanlı Çip Kondansatör
VJ0603A331JXBAC mlcc çip
330 PF Çok Katmanlı Çip Kondansatör
Üretici: Vishay
Ürün kategorisi: çok katmanlı seramik kondansatör MLCC-SMD/SMT
Kapasitans: 330 pF
Gerilim değeri DC: 100 VDC
Dielektrik: C0G (NP0)
Tolerans: %5
Kılıf kodu-in: 0603
Kılıf kodu-mm: 1608
Sonlandırma tipi: SMD/SMT
Genişlik: 0,8 mm (0,031 in)