ADL5375-05ACPZ-R7 Διαμορφωτής/αποδιαμορφωτής RF Άμεσης Μετατροπής IQ Διαμορφωτής
  • ADL5375-05ACPZ-R7  Modulator/demodulator RF Direct Conversion IQ Modulator
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Ηνωμένες Πολιτείες
Μάρκα: Analog Devices Inc.
Αριθμό μοντέλου: ADL5375-05ACPZ-R7
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: SMD/SMT
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Κατηγορία Προϊόντος: Διαμορφωτής/αποδιαμορφωτής Πακέτο/κουτί: Επικεφαλής
Σειρά: ADL5375 encapsulation: Reel,Cut Tape,MouseReel
unit weight: 74 mg
Επισημαίνω:
Ελαφρύ Ολοκληρωμένο Κύκλωμα IC
μικρό Ολοκληρωμένο Κύκλωμα IC
Κατηγορία προϊόντος: διαμορφωτής/αποδιαμορφωτής
Τύπος: Διαμορφωτής
Μορφή διαμόρφωσης: Τετραγωνική
Ισχύς εξόδου: 0.85dbm.
Τάση τροφοδοσίας λειτουργίας: 4.75 V έως 5.25 V
Ρεύμα τροφοδοσίας λειτουργίας: 174 mA
Τεχνολογία: SiGe
Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: -40 C.
Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: +85 C.
Στυλ εγκατάστασης: SMD/SMT
Πακέτο/κουτί: LFCSP-24
Εμπορικό σήμα: Analog Devices
Ύψος: 1 mm
Τύπος διασύνδεσης: lo
Μήκος: 4 mm
Ευαισθησία στην υγρασία: Ναι
Συσκευασία: Τροχός
Συσκευασία: κορδέλα κοπής
Ενθυλάκωση: MouseReel
Pd- διασκεδασμός ισχύος: 1.5 W
Τύπος προϊόντος: Διαμορφωτής/Αποδιαμορφωτής
Σειρά: ADL5375
Υποκατηγορία: Ολοκληρωμένα κυκλώματα ασύρματης & RF
Τάση τροφοδοσίας-μέγιστη: 5.25 v.
Τάση τροφοδοσίας-ελάχιστη: 4.75 V.
Πλάτος: 3.75 mm