ADL5375-05ACPZ-R7 Modulator/demodulator RF Direct Conversion IQ Modulator
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Nazwa handlowa: Analog Devices Inc.
Numer modelu: ADL5375-05ACPZ-R7
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: SMD/SMT
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Kontakt Rozmawiaj teraz.
Szczegółowy opis produktu
Kategoria produktu: Modulator/Demodulator Pakiet/pudełko: LFCSP-24
Szereg: ADL5375 Kapsułkowanie: Szpula, taśma cięta, szpula myszy
Waga jednostkowa: 74 mg
Podkreślić:
Lekki Układ Scalony IC
small Integrated Circuit IC
Producent: Analog Devices Inc
Kategoria produktu: modulator/demodulator
Typ: Modulator
Format modulacji: Kwadraturowy
Moc wyjściowa: 0.85 dBm
Napięcie zasilania roboczego: 4.75 V do 5.25 V
Prąd zasilania roboczego: 174 mA
Technologia: SiGe
Minimalna temperatura pracy: -40 C
Maksymalna temperatura pracy: +85 C
Styl instalacji: SMD/SMT
Pakiet/obudowa: LFCSP-24
Znak towarowy: Analog Devices
Wysokość: 1 mm
Typ interfejsu: lo
Długość: 4 mm
Wrażliwość na wilgoć: Tak
Opakowanie: Szpula
Opakowanie: Taśma cięta
Hermetyzacja: MouseReel
Pd - rozpraszanie mocy: 1.5 W
Typ produktu: Modulator/Demodulator
Seria: ADL5375
Podkategoria: Układy scalone bezprzewodowe i RF
Napięcie zasilania - maks.: 5.25 V
Napięcie zasilania - min.: 4.75 V
Szerokość: 3.75 mm