ADL5375-05ACPZ-R7 Modülatör/demodülatör RF Doğrudan Dönüşüm IQ Modülatörü
  • ADL5375-05ACPZ-R7  Modulator/demodulator RF Direct Conversion IQ Modulator
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Analog Devices Inc.
Model numarası: ADL5375-05ACPZ-R7
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: SMD/SMT
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
İletişim Şimdi konuşalım.
Detaylı ürün tanımı
Ürün Kategorisi: Modülatör/Demodülatör Paket/Kutu: LFCSP-24
Seri: ADL5375 kapsülleme: Makara, Bant Kesme, Fare Makarası
Birim ağırlık: 74 mg
Vurgulamak:
Hafif Entegre Devre IC
küçük Entegre Devre IC
Üretici: Analog Devices Inc
Ürün kategorisi: modülatör/demodülatör
Tip: Modülatör
Modülasyon formatı: Dörtlü
Çıkış gücü: 0.85dbm.
Çalışma güç kaynağı voltajı: 4.75 V - 5.25 V
Çalışma güç kaynağı akımı: 174 mA
Teknoloji: SiGe
Minimum çalışma sıcaklığı: -40 C.
Maksimum çalışma sıcaklığı: +85 C.
Montaj stili: SMD/SMT
Paket/kutu: LFCSP-24
Marka: Analog Devices
Yükseklik: 1 mm
Arayüz tipi: lo
Uzunluk: 4 mm
Nem hassasiyeti: Evet
Paket: Makara
Paket: kesim bant
Ambalaj: MouseReel
Pd - güç dağılımı: 1.5 W
Ürün tipi: Modülatör/Demodülatör
Seri: ADL5375
Alt kategori: Kablosuz ve RF Entegre Devreler
Güç kaynağı voltajı-maksimum: 5.25 v.
Güç kaynağı voltajı-minimum: 4.75 V.
Genişlik: 3.75 mm