ADL5375-05ACPZ-R7 Modulator/demodulator RF Direct Conversion IQ Modulator
Productdetails:
Plaats van herkomst: Verenigde Staten
Merknaam: Analog Devices Inc.
Modelnummer: ADL5375-05ACPZ-R7
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: SMD/SMT
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Contact Praatje Nu
Gedetailleerde productomschrijving
Productcategorie: Modulator/Demodulator Pakket/doos: LFCSP-24
Serie: ADL5375 Inkapseling: Spoel, snijtape, muisspoel
Eenheidsgewicht: 74 mg
Markeren:
Lichtgewicht Geïntegreerde Schakeling IC
kleine Geïntegreerde schakeling IC
Fabrikant: Analog Devices Inc
Productcategorie: modulator/demodulator
Type: Modulator
Modulatieformaat: Quadrature
Uitgangsvermogen: 0.85 dBm
Werkspanning: 4.75 V tot 5.25 V
Bedrijfsstroom: 174 mA
Technologie: SiGe
Minimum bedrijfstemperatuur: -40 °C
Maximum bedrijfstemperatuur: +85 °C
Installatiestijl: SMD/SMT
Verpakking/behuizing: LFCSP-24
Handelsmerk: Analog Devices
Hoogte: 1 mm
Interfacetype: LO
Lengte: 4 mm
Vochtigheidsgevoeligheid: Ja
Verpakking: Reel
Verpakking: Cuttape
Omkapseling: MouseReel
Pd - vermogensverlies: 1.5 W
Producttype: Modulator/Demodulator
Serie: ADL5375
Subcategorie: Draadloze & RF Integrated Circuits
Voedingsspanning - max: 5.25 V
Voedingsspanning - minimum: 4.75 V
Breedte: 3.75 mm