10BQ015TRPBF Δίοδος ανορθωτή φραγμού Schottky 1,0 Amp 15 Volt Schottky Barrier Πλαστικός ανορθωτής
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Ηνωμένες Πολιτείες
Μάρκα: Vishay
Αριθμό μοντέλου: 10BQ015TRPBF
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: SMD/SMT SMB (DO-214AA)
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Προϊόν: Δίοδος Schottky και ανορθωτής Στυλ εγκατάστασης: SMD/SMT
Πακέτο/κουτί: SMB (-214AA) Συμπίεση: Καρούλι, Κομμένη Ταινία, Ποντίκι
Τύπος προϊόντος: Διόδες Schottky & ανορθωτές Βάρος μονάδας: 180 mg
Επισημαίνω:
10BQ015TRPBF Δίοδος ανορθωτή φραγμού Schottky
Δίοδος ανορθωτή φραγμού Schottky 1
Κατασκευαστής: Vishay
Κατηγορία προϊόντος: Δίοδος Schottky και ανορθωτής
Προϊόν: Δίοδοι Schottky
Στυλ εγκατάστασης: SMD/SMT
Πακέτο/κουτί: SMB (DO-214AA)
Διάταξη: Μονή
Τεχνολογία: si
If-Ρεύμα προς τα εμπρός: 1 A
Vrrm-Επαναλαμβανόμενη αντίστροφη τάση: 15 V
Vf-Τάση προς τα εμπρός: 440mv
Ifsm-Ρεύμα υπερτάσης προς τα εμπρός: 140a
Ir-Αντίστροφο ρεύμα: 500ua
Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: -55 C
Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: +125c
Συσκευασία: Τροχός
Εμπορικό σήμα: Vishay Semiconductors
Ύψος: 2.4 mm
Μήκος: 4.7 mm
Υποκατηγορία: Δίοδοι & Διορθωτές
Πλάτος: 3.8 mm