Productdetails:
Plaats van herkomst: Verenigde Staten
Merknaam: Vishay
Modelnummer: 10BQ015TRPBF
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: SMD/SMT SMB (DO-214AA)
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Contact Praatje Nu
Gedetailleerde productomschrijving
Product: Schottky-diode en gelijkrichter Installatiestijl: SMD/SMT
Pakket/doos: SMB (-214AA) Inkapseling: Spoel, snijtape, muisspoel
Producttype: Schottky diodes en gelijkrichters Eenheidsgewicht: 180 mg
Markeren:
10BQ015TRPBF Schottky-barrière-gelijkrichterdiode
10BQ015TRPBF Schottky-barrière plastic gelijkrichter
Fabrikant: Vishay
Productcategorie: Schottky diode en gelijkrichter
Product: Schottky diodes
Installatiestijl: SMD/SMT
Verpakking/behuizing: SMB (DO-214AA)
Configuratie: Enkelvoudig
Technologie: Si
If-Voorwaartse stroom: 1 A
Vrrm-Repeterende sperrspanning: 15 V
Vf-Voorwaartse spanning: 440 mV
Ifsm-Voorwaartse piek stroom: 140 A
Ir-Sperstroom: 500 uA
Minimum bedrijfstemperatuur: -55 °C
Maximum bedrijfstemperatuur: +125 °C
Verpakking: Reel (rol)
Handelsmerk: Vishay Semiconductors
Hoogte: 2,4 mm
Lengte: 4,7 mm
Producttype: Schottky diodes & gelijkrichters
Subcategorie: Diodes & gelijkrichters
Type: Schottky diodes
Breedte: 3,8 mm