10BQ015TRPBF Dioda prostownicza Schottky'ego 1,0 A 15 V Schottky'ego w obudowie plastikowej
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Nazwa handlowa: Vishay
Numer modelu: 10BQ015TRPBF
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: SMD/SMT SMB (DO-214AA)
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Kontakt Rozmawiaj teraz.
Szczegółowy opis produktu
Produkt: Dioda Schottky'ego i prostownik Styl instalacji: SMD/SMT
Pakiet/pudełko: SMB (DO-214AA) Kapsułkowanie: Szpula, taśma cięta, szpula myszy
Typ produktu: Diody i prostowniki Schottky Waga jednostkowa: 180 mg
Podkreślić:
10BQ015TRPBF Dioda prostownicza Schottky'ego
10BQ015TRPBF Prostownik Schottky'ego w obudowie plastikowej
Dioda prostownicza Schottky'ego 1
Producent: Vishay
Kategoria produktu: Dioda Schottky'ego i prostownik
Produkt: Diody Schottky'ego
Styl montażu: SMD/SMT
Opakowanie/obudowa: SMB (DO-214AA)
Konfiguracja: Pojedyncza
Technologia: Si
If - Prąd przewodzenia: 1 A
Vrrm - Powtarzalne napięcie wsteczne: 15 V
Vf - Napięcie przewodzenia: 440 mV
Ifsm - Prąd udarowy przewodzenia: 140 A
Ir - Prąd wsteczny: 500 uA
Minimalna temperatura pracy: -55°C
Maksymalna temperatura pracy: +125°C
Opakowanie: Szpula
Znak towarowy: Vishay Semiconductors
Wysokość: 2,4 mm
Długość: 4,7 mm
Typ produktu: Diody Schottky'ego i prostowniki
Podkategoria: Diody i prostowniki
Typ: Diody Schottky'ego
Szerokość: 3,8 mm