10BQ015TRPBF Schottky Bariyer Doğrultucu Diyot 1.0 Amper 15 Volt Schottky Bariyer Plastik Doğrultucu
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Vishay
Model numarası: 10BQ015TRPBF
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: SMD/SMT KOBİ (DO-214AA)
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
İletişim Şimdi konuşalım.
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Schottky diyot ve doğrultucu Kurulum stili: SMD/SMT
Paket/Kutu: KOBİ (DO-214AA) kapsülleme: Makara, Bant Kesme, Fare Makarası
Ürün Tipi: Schottky Diyotlar ve Doğrulukçılar Birim ağırlık: 180mg
Vurgulamak:
10BQ015TRPBF Schottky Bariyer Doğrultucu Diyot
10BQ015TRPBF Schottky Bariyer Plastik Doğrultucu
1.0 Amper Schottky Bariyer Doğrultucu Diyot
Üretici: Vishay
Ürün kategorisi: Schottky diyot ve doğrultucu
Ürün: Schottky diyotları
Montaj stili: SMD/SMT
Paket/kutu: SMB (DO-214AA)
Konfigürasyon: Tek
Teknoloji: si
If - İleri akım: 1 A
Vrrm - Tekrarlayan ters gerilim: 15 V
Vf - Doğrudan gerilim: 440mv
Ifsm - İleri Yük Akımı: 140a
Ir - Ters akım: 500ua
Minimum çalışma sıcaklığı: -55 C
Maksimum çalışma sıcaklığı: +125c
Paket: Makara
Marka: Vishay Semiconductors
Yükseklik: 2,4 mm
Uzunluk: 4,7 mm
Ürün tipi: Schottky Diyotları ve Doğrultucular
Alt kategori: Diyotlar ve doğrultucular
Tip: Schottky Diyotları
Genişlik: 3,8 mm