GRM0225C1C180JD05D Meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT 18 pF 16 Volt 5%
Productdetails:
Plaats van herkomst: JAPAN
Merknaam: Murata
Modelnummer: GRM0225C1C180JD05D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: SMD/SMT
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Contact Praatje Nu
Gedetailleerde productomschrijving
Product: Meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT diëlektrisch medium: C0G (NP0)
Toelage: 5% Serie: GRM
Pakket/doos: 01005 (0402 metrieke) Inkapseling: Spoel, snijtape, muisspoel
Producttype: ceramische condensatoren Eenheidsgewicht: 0,100 mg
Markeren:
GRM0225C1C180JD05D Meerlaagse keramische condensator
18pF GRM0225C1C180JD05D
16 Volt Meerlaagse keramische condensator
Fabrikant: Murata
Productcategorie: meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT
Capaciteit: 18 pF
Spanningswaarde DC: 16 VDC
Diëlektricum: C0G (NP0)
Tolerantie: 5%
Behuizingscode-in: 01005
Behuizingscode-mm: 0402
Aansluitingstype: SMD/SMT
Aansluiting: Standaard
Minimum bedrijfstemperatuur: -55 °C
Maximum bedrijfstemperatuur: +125 °C
Lengte: 0,4 mm (0,016 inch)
Breedte: 0,2 mm (0,008 inch)
Hoogte: 0,2 mm (0,008 inch)