GRM0225C1C180JD05D Çok Katmanlı Seramik Kondansatör MLCC-SMD/SMT 18 PF 16 Volt %5
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: JAPONYA
Marka adı: Murata
Model numarası: GRM0225C1C180JD05D
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: SMD/SMT
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
İletişim Şimdi konuşalım.
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Çok katmanlı seramik kapasitör MLCC-SMD/SMT dielektrik ortam: C0G (NP0)
Ödenek: %5 Seri: GRM
Paket/Kutu: 01005 (0402 metrik) kapsülleme: Makara, Bant Kesme, Fare Makarası
Ürün Tipi: Seramik Kapasitörler Birim ağırlık: 0.100mg
Vurgulamak:
GRM0225C1C180JD05D Çok Katmanlı Seramik Kondansatör
18pF GRM0225C1C180JD05D
16 Volt Çok Katmanlı Seramik Kondansatör
Üretici: Murata
Ürün kategorisi: çok katmanlı seramik kondansatör MLCC-SMD/SMT
Kapasitans: 18 pF
Gerilim değeri DC: 16 VDC
Dielektrik: C0G (NP0)
Tolerans: %5
Kılıf kodu-in: 01005
Kılıf kodu-mm: 0402
Sonlandırma tipi: SMD/SMT
Terminal: Standart
Minimum çalışma sıcaklığı: -55 C
Maksimum çalışma sıcaklığı: +125 C
Uzunluk: 0,4 mm (0,016 in)
Genişlik: 0,2 mm (0,008 in)
Yükseklik: 0,2 mm (0,008 in)