GRM0225C1C180JD05D Πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής MLCC-SMD/SMT 18 PF 16 Volτ 5%
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΙΑΠΩΝΙΑ
Μάρκα: Murata
Model Number: GRM0225C1C180JD05D
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: SMD/SMT
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
product: Multilayer ceramic capacitor MLCC-SMD/SMT dielectric medium: C0G (NP0)
Εισφορά: 5% Σειρά: ΓΔΜ
Πακέτο/κουτί: 01005 (0402 μετρικά) encapsulation: Reel,Cut Tape,MouseReel
Τύπος προϊόντος: κεραμικοί πυκνωτές unit weight: 0.100 mg
Επισημαίνω:
GRM0225C1C180JD05D Πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής
18pF GRM0225C1C180JD05D
16 Volτ Πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής
Κατασκευαστής: Murata
Κατηγορία προϊόντος: πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής MLCC-SMD/SMT
Χωρητικότητα: 18 pF
Ονομαστική τάση DC: 16 VDC
Διηλεκτρικό: C0G (NP0)
Ανοχή: 5%
Κωδικός περιβλήματος-in: 01005
Κωδικός περιβλήματος-mm: 0402
Τύπος τερματισμού: SMD/SMT
Τερματικό: πρότυπο
Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: -55 C
Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: +125c
Μήκος: 0,4 mm (0,016 in)
Πλάτος: 0,2 mm (0,008 in)
Ύψος: 0,2 mm (0,008 in)