08053K560FBTTR Silicium-gebaseerde RF-condensator/dunne film condensator 25V 56pF 1%Tol Dunne film 0805
Productdetails:
Plaats van herkomst: JAPAN
Merknaam: KYOCERA AVX
Modelnummer: 08053K560FBTTR
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: SMD/SMT
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Contact Praatje Nu
Gedetailleerde productomschrijving
Product: Op silicium gebaseerde RF-condensator/dunnefilmcondensator Toelage: 1 %
Pakket/doos: 0805 (metrisch 2012) Installatiestijl: SMD/SMT
Serie: Accu-P Std Inkapseling: Spoel, snijtape, muisspoel
Producttype: ceramische condensatoren Eenheidsgewicht: 5.500 mg
Markeren:
Kleine Schottky-diode-gelijkrichter
hoogrendement Schottky-diode-gelijkrichter
Fabrikant: KYOCERA AVX
Productcategorie: siliciumgebaseerde RF-condensator/dunne-filmcondensator
Capaciteit: 56 pF
Spanningsclassificatie: 25 V
Verpakking/doos: 0805 (2012 metrisch)
Tolerantie: 1%
Serie: Accu-P Std
Minimum bedrijfstemperatuur: -55 °C
Maximum bedrijfstemperatuur: +125 °C
Verpakking: Reel (rol)
Handelsmerk: KYOCERA AVX
Hoogte: 0,93 mm
Lengte: 2,01 mm
Product: Dunne-filmcondensatoren
Producttype: Silicium RF-condensatoren/dunne film
Subcategorie: Condensatoren
Aansluitingstype: SMD/SMT
Merknaam: accu-p
Type: Low ESR Dunne-film Chip Condensator
Spanningsclassificatie DC: 25 VDC
Breedte: 1,27 mm