08053K560FBTTR Silikon bazlı RF kondansatör/ince film kondansatör 25V 56pF %1 Tolerans İnce Film 0805
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: JAPONYA
Marka adı: KYOCERA AVX
Model numarası: 08053K560FBTTR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: SMD/SMT
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
İletişim Şimdi konuşalım.
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Silikon bazlı RF kapasitör/ince film kapasitör Ödenek: %1
Paket/Kutu: 0805 (2012 metrik) Kurulum stili: SMD/SMT
Seri: Accu-P Std kapsülleme: Makara, Bant Kesme, Fare Makarası
Ürün Tipi: Seramik Kapasitörler Birim ağırlık: 5.500mg
Vurgulamak:
Küçük Diyot Schottky Doğrultucu
yüksek verimli Diyot Schottky Doğrultucu
Üretici: KYOCERA AVX
Ürün kategorisi: silikon bazlı RF kondansatör/ince film kondansatör
Kapasitans: 56 pF
Gerilim değeri: 25 V
Paket/kutu: 0805 (2012 metrik)
Tolerans: %1
Seri: Accu-P Std
Minimum çalışma sıcaklığı: -55 C
Maksimum çalışma sıcaklığı: +125 C
Paket: Makara
Marka: KYOCERA AVX
Yükseklik: 0,93 mm
Uzunluk: 2,01 mm
Ürün: İnce Film Kondansatörler
Ürün tipi: Silikon RF Kondansatörler/İnce Film
Alt kategori: Kondansatörler
Sonlandırma tipi: SMD/SMT
Marka adı: accu-p
Tip: Düşük ESR İnce Film Çip Kondansatör
Gerilim değeri DC: 25 VDC
Genişlik: 1,27 mm