Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: JAPONYA
Marka adı: TAIYO YUDEN
Model numarası: TMK105B7682KVHF
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: SMD/SMT
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
İletişim Şimdi konuşalım.
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Çok katmanlı seramik kapasitör MLCC-SMD/SMT Ödenek: % 10
Seri: MH Kurulum stili: SMD/SMT
Paket/Kutu: 0402 (1005 Metrik) kapsülleme: Makara, Bant Kesme, Fare Makarası
Ürün Tipi: Seramik Kondansatör Dizileri Birim ağırlık: 1.500mg
Vurgulamak:
Küçük Diyot Schottky Doğrultucu
yüksek verimli Diyot Schottky Doğrultucu
Üretici: TAIYO YUDEN
Ürün kategorisi: çok katmanlı seramik kondansatör MLCC-SMD/SMT
Kapasitans: 6800 pF
Gerilim değeri DC: 25 VDC
Dielektrik: X7R
Tolerans: %10
Kılıf kodu-in: 0402
Kılıf kodu-mm: 1005
Sonlandırma tipi: SMD/SMT
Terminal: Standart
Minimum çalışma sıcaklığı: -55 C
Maksimum çalışma sıcaklığı: +125c
Uzunluk: 1 mm (0,039 in)
Genişlik: 0,5 mm (0,02 in)
Yükseklik: 0,5 mm (0,02 in)
Ürün: Genel Tip MLCC'ler
Kalifikasyon: AEC-Q200
Seri: m-h
Paket: Makara
Paket: kesilmiş bant
Kapsülleme: MouseReel
Marka: TAIYO YUDEN
Kapasitans-nf: 6,8 nf
Kapasitans-UF: 0,0068UF