Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: JAPONIA
Nazwa handlowa: TAIYO YUDEN
Numer modelu: TMK105B7682KVHF
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: SMD/SMT
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Kontakt Rozmawiaj teraz.
Szczegółowy opis produktu
Produkt: Wielowarstwowy kondensator ceramiczny MLCC-SMD/SMT Dodatek: 10 %
Szereg: MH Styl instalacji: SMD/SMT
Pakiet/pudełko: 0402 (1005 metryczny) Kapsułkowanie: Szpula, taśma cięta, szpula myszy
Typ produktu: Układy kondensatorów ceramicznych Waga jednostkowa: 1.500 mg
Podkreślić:
Mała dioda prostownicza Schottky'ego
wysokowydajna dioda prostownicza Schottky'ego
Producent: TAIYO YUDEN
Kategoria produktu: wielowarstwowy kondensator ceramiczny MLCC-SMD/SMT
Pojemność: 6800 pF
Napięcie znamionowe DC: 25 VDC
Dielektryk: X7R
Tolerancja: 10%
Kod obudowy-calowy: 0402
Kod obudowy-mm: 1005
Typ zakończenia: SMD/SMT
Zakończenie: Standardowe
Minimalna temperatura pracy: -55 C
Maksymalna temperatura pracy: +125 C
Długość: 1 mm (0,039 cala)
Szerokość: 0,5 mm (0,02 cala)
Wysokość: 0,5 mm (0,02 cala)
Produkt: Ogólny typ MLCC
Kwalifikacja: AEC-Q200
Seria: m-h
Opakowanie: Szpula
Opakowanie: taśma cięta
Pakowanie: MouseReel
Znak towarowy: TAIYO YUDEN
Pojemność-nf: 6,8 nf
Pojemność-UF: 0,0068UF