جزئیات محصول:
محل منبع: ژاپن
نام تجاری: TAIYO YUDEN
شماره مدل: TMK105B7682KVHF
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: SMD/SMT
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
مخاطب حالا حرف بزن
توضیحات محصول جزئیات
محصول: خازن سرامیکی چند لایه MLCC-SMD/SMT کمک هزینه: 10 ٪
سری: MH سبک نصب: SMD/SMT
بسته/جعبه: 0402 (1005 متریک) کپسوله سازی: حلقه، نوار برش، حلقه موش
نوع محصول: آرایه های خازن سرامیکی وزن واحد: 1.500 میلی گرم
برجسته کردن:
یکسو کننده شاتکی دیود کوچک
یکسو کننده شاتکی دیود با راندمان بالا
تولید کننده: TAIYO YUDEN
دسته بندی محصول: خازن سرامیکی چند لایه MLCC-SMD/SMT
ظرفیت: 6800 pF
ولتاژ نامی DC: 25 VDC
دی الکتریک: X7R
تلرانس: 10%
نوع ترمینال: SMD/SMT
ترمینال: استاندارد
حداقل دمای کارکرد: -55 درجه سانتیگراد
حداکثر دمای کارکرد: +125 درجه سانتیگراد
محصول: MLCC های نوع عمومی
صلاحیت: AEC-Q200
سری: m-h
بسته بندی: قرقره
بسته بندی: برش خورده
محفظه: MouseReel
ظرفیت-nf: 6.8 nf
ظرفیت-UF: 0.0068UF