MLZ2012N101LT000 Επαγωγέας Ισχύος Smd 0805 Εμπορικός 100uh Επαγωγέας Smd
  • MLZ2012N101LT000 Power Inductor Smd 0805 Commercial 100uh Inductor Smd
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΙΑΠΩΝΙΑ
Μάρκα: TDK
Model Number: MLZ2012N101LT000
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: SMD/SMT
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
product category: Power inductor (SMD type) Πακέτο/κουτί: 0805 (μετρική του 2012)
series: MLZ Βάρος μονάδας: 10 mg
Επισημαίνω:
MLZ2012N101LT000 Επαγωγέας Ισχύος Smd
MLZ2012N101LT000 100uh Επαγωγέας Smd
Εμπορικός Επαγωγέας Ισχύος Smd
Κατασκευαστής: TDK
Τύπος: εισαγωγέας ισχύος
Συσκευασία/κουτί: 0805 (2012 μετρικό)
Θωρακισμένο: θωρακισμένο
Επαγωγή: 100 uH
Ανοχή: 20%
Μέγιστο ρεύμα συνεχούς ρεύματος: 140 mA
Μέγιστη αντίσταση συνεχούς ρεύματος: 3.5 Ohms
Ρεύμα κορεσμού: 30 mA
Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: -55 C.
Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: +125c
Τερματικό: Τυπικό
Μήκος: 2mm
Πλάτος: 1.25mm
Ύψος: 1.25mm.
Υλικό πυρήνα: Φερρίτης
Σειρά: MLZ
Συσκευασία: Τροχός
Συσκευασία: κορδέλα κοπής
Ενθυλάκωση: MouseReel
Εφαρμογή: Εμπορική
Κωδικός περιβλήματος-in: 0805
Κωδικός περιβλήματος-mm: 2012
Τύπος πυρήνα: Πολλαπλών στρώσεων
Στυλ εγκατάστασης: Στήριξη PCB
Προϊόν: Επαγωγείς ισχύος
Υποκατηγορίες: Επαγωγείς, Chokes & Πηνία.
Τύπος τερματισμού: SMD/SMT
Συχνότητα δοκιμής: 2 MHz