MLZ2012N101LT000 Vermogen Inductor Smd 0805 Commercieel 100uh Inductor Smd
  • MLZ2012N101LT000 Power Inductor Smd 0805 Commercial 100uh Inductor Smd
Productdetails:
Plaats van herkomst: JAPAN
Merknaam: TDK
Modelnummer: MLZ2012N101LT000
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: SMD/SMT
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Contact Praatje Nu
Gedetailleerde productomschrijving
Productcategorie: Vermogensinductor (SMD-type) Pakket/doos: 0805 (metrisch 2012)
Serie: MLZ Eenheidsgewicht: 10 mg
Markeren:
MLZ2012N101LT000 Vermogen Inductor Smd
MLZ2012N101LT000 100uh Inductor Smd
Commerciële Vermogen Inductor Smd
Fabrikant: TDK
Productcategorie: vermogensinductor (SMD-type)
Type: vermogensimporteur
Verpakking/doos: 0805 (2012 metrisch)
Afgeschermd: afgeschermd
Inductie: 100 uH
Tolerantie: 20%
Maximale gelijkstroom: 140 mA
Maximale gelijkstroomweerstand: 3,5 Ohm
Verzadigingsstroom: 30 mA
Minimale bedrijfstemperatuur: -55 °C
Maximale bedrijfstemperatuur: +125 °C
Aansluiting: Standaard
Lengte: 2 mm
Breedte: 1,25 mm
Hoogte: 1,25 mm
Kernmateriaal: Ferriet
Serie: MLZ
Verpakking: Rol
Verpakking: cuttape
Incapsulatie: MouseReel
Toepassing: Commercieel
Handelsmerk: TDK
Behuizingscode-in: 0805
Behuizingscode-mm: 2012
Kern type: Multilayer
Installatiestijl: PCB-montage
Product: Vermogensinductoren
Producttype: Vermogensinductoren-SMD
Subcategorieën: Inductoren, smoorspoelen & spoelen
Aansluitingstype: SMD/SMT
Testfrequentie: 2 MHz