MLZ2012N101LT000 Induktor mocy SMD 0805 Komercyjny 100uH Induktor SMD
  • MLZ2012N101LT000 Power Inductor Smd 0805 Commercial 100uh Inductor Smd
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: JAPONIA
Nazwa handlowa: TDK
Numer modelu: MLZ2012N101LT000
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: SMD/SMT
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Kontakt Rozmawiaj teraz.
Szczegółowy opis produktu
Kategoria produktu: Cewka mocy (typ SMD) Pakiet/pudełko: 0805 (2012 metryczny)
Szereg: MLZ Waga jednostkowa: 10 mg
Podkreślić:
MLZ2012N101LT000 Induktor mocy SMD
MLZ2012N101LT000 100uH Induktor SMD
Komercyjny Induktor mocy SMD
Producent: TDK
Kategoria produktu: dławik mocy (typ SMD)
Typ: importer mocy
Obudowa/opakowanie: 0805 (2012 metryczne)
Ekranowany: ekranowany
Indukcyjność: 100 uH
Tolerancja: 20%
Maksymalny prąd DC: 140 mA
Maksymalna rezystancja DC: 3.5 Ohma
Prąd nasycenia: 30 mA
Minimalna temperatura pracy: -55°C
Maksymalna temperatura pracy: +125°C
Zakończenie: Standardowe
Długość: 2 mm
Szerokość: 1.25 mm
Wysokość: 1.25 mm
Materiał rdzenia: Ferryt
Seria: MLZ
Opakowanie: Szpula
Opakowanie: Taśma cięta
Kapsułkowanie: MouseReel
Zastosowanie: Komercyjne
Znak towarowy: TDK
Kod obudowy-in: 0805
Kod obudowy-mm: 2012
Typ rdzenia: Wielowarstwowy
Styl montażu: Montaż na PCB
Produkt: Dławiki mocy
Typ produktu: Dławiki mocy-SMD
Podkategorie: Induktory, dławiki i cewki
Typ zakończenia: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 2 MHz