GRM1552C1H511GA01J Πολυπλαστικός Κεραμικός Πυκνωτής με Ανθεκτική Κατασκευή
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΙΑΠΩΝΙΑ
Μάρκα: Murata
Model Number: GRM1552C1H511GA01J
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: SMD/SMT
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
product: Multilayer ceramic capacitor MLCC-SMD/SMT dielectric medium: CH
Εισφορά: 2% Σειρά: ΓΔΜ
Πακέτο/κουτί: 0402 (1005 μετρικά) encapsulation: Reel,Cut Tape,MouseReel
Τύπος προϊόντος: κεραμικοί πυκνωτές
Επισημαίνω:
GRM1552C1H511GA01J mlcc 0402
Ανθεκτικός Πολυπλαστικός Κεραμικός Πυκνωτής
Κατασκευαστής: Murata
Κατηγορία προϊόντος: πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής MLCC-SMD/SMT
Χωρητικότητα: 510 pF
Ονομαστική τάση DC: 50 VDC
Διηλεκτρικό: ch
Ανοχή: 2%
Κωδικός περιβλήματος-in: 0402
Κωδικός περιβλήματος-mm: 1005
Μήκος: 1 mm (0.039 in)
Πλάτος: 0.5 mm (0.02 in)