GRM1552C1H511GA01J Çok Katmanlı Seramik Kondansatör, Sağlam Yapı
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: JAPONYA
Marka adı: Murata
Model numarası: GRM1552C1H511GA01J
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: SMD/SMT
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
İletişim Şimdi konuşalım.
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Çok katmanlı seramik kapasitör MLCC-SMD/SMT dielektrik ortam: Ch
Ödenek: %2 Seri: GRM
Paket/Kutu: 0402 (1005 Metrik) kapsülleme: Makara, Bant Kesme, Fare Makarası
Ürün Tipi: Seramik Kapasitörler
Vurgulamak:
GRM1552C1H511GA01J Çok Katmanlı Seramik Kondansatör
GRM1552C1H511GA01J mlcc 0402
Sağlam Çok Katmanlı Seramik Kondansatör
Üretici: Murata
Ürün kategorisi: çok katmanlı seramik kondansatör MLCC-SMD/SMT
Kapasitans: 510 pF
Gerilim değeri DC: 50 VDC
Dielektrik: ch
Tolerans: %2
Kılıf kodu-in: 0402
Kılıf kodu-mm: 1005
Uzunluk: 1 mm (0.039 in)
Genişlik: 0.5 mm (0.02 in)