GCE188R72A223MA01D Meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT 0,022UF100VDC 20% 0603x7RAEC-Q200
Productdetails:
Plaats van herkomst: JAPAN
Merknaam: Murata
Modelnummer: GCE188R72A223MA01D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: SMD/SMT
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Contact Praatje Nu
Gedetailleerde productomschrijving
Product: Meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT diëlektrisch medium: X7R
Toelage: 20 % Serie: GCE
Pakket/doos: 0603 (1608 meter) Inkapseling: Spoel, snijtape, muisspoel
Producttype: ceramische condensatoren Eenheidsgewicht: 6.300 mg
Markeren:
Kleine Schottky-diode-gelijkrichter
hoogrendement Schottky-diode-gelijkrichter
Fabrikant: Murata
Productcategorie: meerlagige keramische condensator MLCC-SMD/SMT
Capaciteit: 0,022 uF
Spanningsclassificatie DC: 100 VDC
Diëlektricum: X7R
Tolerantie: 20%
Behuizingscode-in: 0603
Behuizingscode-mm: 1608
Aansluitingstype: SMD/SMT
Aansluiting: Flexibel (Zacht)
Minimum bedrijfstemperatuur: -55 °C
Maximum bedrijfstemperatuur: +125 °C
Lengte: 1,6 mm (0,063 inch)
Breedte: 0,8 mm (0,031 inch)
Hoogte: 0,8 mm (0,031 inch)
Product: Automotive MLCC's
Kwalificatie: AEC-Q200
Serie: GCE
Verpakking: Reel
Verpakking: cuttape
Verpakking: MouseReel
Handelsmerk: Murata Electronics
Capaciteit-nf: 22 nF
Capaciteit-pf: 22000 pF