GCE188R72A223MA01D Kondensator ceramiczny warstwowy MLCC-SMD/SMT 0,022UF 100VDC 20% 0603x7RAEC-Q200
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: JAPONIA
Nazwa handlowa: Murata
Numer modelu: GCE188R72A223MA01D
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: SMD/SMT
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Kontakt Rozmawiaj teraz.
Szczegółowy opis produktu
Produkt: Wielowarstwowy kondensator ceramiczny MLCC-SMD/SMT ośrodek dielektryczny: X7R
Dodatek: 20% Szereg: GCE
Pakiet/pudełko: 0603 (1608 metryczny) Kapsułkowanie: Szpula, taśma cięta, szpula myszy
Typ produktu: Kondensatory ceramiczne Waga jednostkowa: 6.300 mg
Podkreślić:
Mała dioda prostownicza Schottky'ego
wysokowydajna dioda prostownicza Schottky'ego
Producent: Murata
Kategoria produktu: kondensator ceramiczny warstwowy MLCC-SMD/SMT
Pojemność: 0,022 uF
Napięcie znamionowe DC: 100 VDC
Dielektryk: X7R
Tolerancja: 20%
Kod obudowy-cale: 0603
Kod obudowy-mm: 1608
Typ zakończenia: SMD/SMT
Zakończenie: Elastyczne (miękkie)
Minimalna temperatura pracy: -55 C
Maksymalna temperatura pracy: +125 C
Długość: 1,6 mm (0,063 cala)
Szerokość: 0,8 mm (0,031 cala)
Wysokość: 0,8 mm (0,031 cala)