Productdetails:
Plaats van herkomst: JAPAN
Merknaam: TAIYO YUDEN
Modelnummer: JMK325BJ107MY-T
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: SMD/SMT
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Contact Praatje Nu
Gedetailleerde productomschrijving
Product: Meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT diëlektrisch medium: X5R
Toelage: 20 % Pakket/doos: 1210 (3225 metrisch)
Serie: M Inkapseling: Spoel, snijtape, muisspoel
Producttype: ceramische condensatoren Eenheidsgewicht: 100 mg
Markeren:
Kleine Schottky-diode-gelijkrichter
hoogrendement Schottky-diode-gelijkrichter
Fabrikant: TAIYO YUDEN
Productcategorie: meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT
Capaciteit: 100 uF
Spanningsclassificatie DC: 6,3 VDC
Diëlektricum: X5R
Tolerantie: 20%
Behuizingscode-in: 1210
Behuizingscode-mm: 3225
Type aansluiting: SMD/SMT
Aansluiting: Standaard
Minimum bedrijfstemperatuur: -55 C
Maximum bedrijfstemperatuur: +85 C
Lengte: 3,2 mm (0,126 inch)
Breedte: 2,5 mm (0,098 inch)
Hoogte: 2 mm (0,079 inch)