LD175C104KAB2W Meerlagige keramische condensator MLCC-SMD/SMT50V.1UFX7R0508Rev 10% TOL
Productdetails:
Plaats van herkomst: JAPAN
Merknaam: KYOCERA AVX
Modelnummer: LD175C104KAB2W
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: SMD/SMT
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Contact Praatje Nu
Gedetailleerde productomschrijving
Product: Meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT Installatiestijl: SMD/SMT
Toelage: 10 % Pakket/doos: 0508 (1220 metrieke)
Serie: LD LICC Inkapseling: Spoel, snijtape, muisspoel
Producttype: ceramische condensatoren Eenheidsgewicht: 10,698 mg
Markeren:
Kleine Schottky-diode-gelijkrichter
hoogrendement Schottky-diode-gelijkrichter
Fabrikant: KYOCERA AVX
Productcategorie: meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT
Capaciteit: 0,1 uF
Spanningswaarde DC: 50 VDC
Diëlektricum: X7R
Tolerantie: 10%
Behuizingscode-in: 0508 (Omgekeerd)
Behuizingscode-mm: 1220 (Omgekeerd)
Aansluitingstype: SMD/SMT
Terminal: Standaard
Minimum bedrijfstemperatuur: -55 °C
Maximum bedrijfstemperatuur: +125 °C
Lengte: 1,27 mm (0,05 inch)
Breedte: 2 mm (0,079 inch)
Hoogte: 1,02 mm (0,04 inch)
Product: MLCC's van het omgekeerde geometrietype
Serie: ldlicc
Verpakking: Reel
Handelsmerk: KYOCERA AVX
Capaciteit-nf: 100 nF
Capaciteit-pf: 100.000 pF