CL32F226ZPINNNF Çok Katmanlı seramik kondansatör MLCC-SMD/SMT
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Güney Kore
Marka adı: Samsung Electro-Mechanics
Model numarası: CL32F226ZPINNNF
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: SMD/SMT
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
İletişim Şimdi konuşalım.
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Çok katmanlı seramik kapasitör MLCC-SMD/SMT Kurulum stili: SMD/SMT
Ödenek: - %20, + %80 Paket/Kutu: 1210 (3225 Metrik)
Seri: CL-Standart kapsülleme: Makara, Bant Kesme, Fare Makarası
Ürün Tipi: Seramik Kapasitörler
Vurgulamak:
Küçük Diyot Schottky Doğrultucu
yüksek verimli Diyot Schottky Doğrultucu
Üretici: Samsung Electro-Mechanics
Ürün kategorisi: çok katmanlı seramik kondansatör MLCC-SMD/SMT
Kapasitans: 22 uF
Gerilim değeri DC: 10 VDC
Dielektrik: Y5V
Tolerans: -%20, +%80
Kılıf kodu-in: 1210
Kılıf kodu-mm: 3225
Sonlandırma tipi: SMD/SMT
Minimum çalışma sıcaklığı: -30 C
Maksimum çalışma sıcaklığı: +85 C
Uzunluk: 3,2 mm (0,126 in)
Genişlik: 2,5 mm (0,098 in)