PTZTFTE259.1B Tek Zener Diyot DO-214AC 1W 9.1V 6 Ohm SMD/SMT
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: JAPONYA
Marka adı: ROHM Semiconductor
Model numarası: PTZTFTE259.1B
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: SMD/SMT
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
İletişim Şimdi konuşalım.
Detaylı ürün tanımı
Ürün: voltaj regülatörü diyot Kurulum stili: SMD/SMT
Paket/Kutu: DO-214AC-2 kapsülleme: Makara, Bant Kesme, Fare Makarası
Ürün Tipi: Zener diyotları
Vurgulamak:
PTZTFTE259.1B tek Zener Diyot
PTZTFTE259.1B 9.1 v zener diyot
9.1V tek Zener Diyot
Üretici: ROHM Semiconductor
Ürün kategorisi: zener diyot
Vz-zener gerilimi: 9.1 V
Montaj stili: SMD/SMT
Paket/kutu: do-214ac-2
Pd- güç dağılımı: 1 W
Ir-Maksimum ters kaçak akım: 20 uA
Zz-zener empedansı: 6 Ohm
Maksimum çalışma sıcaklığı: +150 C
Konfigürasyon: Tek
Test akımı: 40 mA
Kalifikasyon: AEC-Q101
Paket: Makara
Paket: kesilmiş bant
Kapsülleme: MouseReel
Marka: ROHM Semiconductor
Yükseklik: 2.2 mm
Ir-ters akım: 20 uA
Uzunluk: 4.7 mm
Ürün tipi: Zener Diyotlar
Alt kategori: Diyotlar ve yönetmenler
Genişlik: 2.8 mm