CL21F475ZPFNNNE خازن سرامیکی چند لایه MLCC-SMD/SMT 4.7UF-20,+80% 10VY50805
جزئیات محصول:
محل منبع: کره جنوبی
نام تجاری: Samsung Electro-Mechanics
شماره مدل: CL21F475ZPFNNNE
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: SMD/SMT
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
مخاطب حالا حرف بزن
توضیحات محصول جزئیات
محصول: خازن سرامیکی چند لایه MLCC-SMD/SMT سبک نصب: SMD/SMT
کمک هزینه: - 20٪، + 80٪ بسته/جعبه: 0805 (2012 متریک)
سری: CL-Standard کپسوله سازی: حلقه، نوار برش، حلقه موش
نوع محصول: خازن های سرامیکی وزن واحد: 6.400 میلی گرم
برجسته کردن:
یکسو کننده شاتکی دیود کوچک
یکسو کننده شاتکی دیود با راندمان بالا
دسته بندی محصول: خازن سرامیکی چند لایه MLCC-SMD/SMT
ظرفیت: 4.7 uF
ولتاژ نامی DC: 10 VDC
دی الکتریک: Y5V
تلرانس: -20%,+80%