جزئیات محصول:
محل منبع: ژاپن
نام تجاری: KYOCERA AVX
شماره مدل: 0201ZG222ZAT2A
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: SMD/SMT
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
مخاطب حالا حرف بزن
توضیحات محصول جزئیات
محصول: خازن سرامیکی چند لایه MLCC-SMD/SMT سبک نصب: SMD/SMT
کمک هزینه: - 20٪، + 80٪ بسته/جعبه: 0201 (0603 متریک)
کپسوله سازی: حلقه، نوار برش، حلقه موش نوع محصول: خازن های سرامیکی
وزن واحد: 0.330 میلی گرم
برجسته کردن:
یکسو کننده شاتکی دیود کوچک
یکسو کننده شاتکی دیود با راندمان بالا
تولید کننده: KYOCERA AVX
دسته بندی محصول: خازن سرامیکی چند لایه MLCC-SMD/SMT
ظرفیت: 2200 pF
ولتاژ نامی DC: 10 VDC
دی الکتریک: Y5V
نوع ترمینال: SMD/SMT
ترمینال: استاندارد
حداقل دمای کارکرد: -30 درجه سانتیگراد
حداکثر دمای کارکرد: +85 درجه سانتیگراد
محصول: MLCC های نوع عمومی
سری: Y5V
بسته بندی: قرقره
ظرفیت-nf: 2.2 nf
ظرفیت-UF: 0.0022 UF