CL21Y475KAFNNNE Πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής MLCC-SMD/SMT
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Νότια Κορέα
Μάρκα: Samsung Electro-Mechanics
Model Number: CL21Y475KAFNNNE
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: SMD/SMT
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
product: Multilayer ceramic capacitor MLCC-SMD/SMT dielectric medium: X7S
Εισφορά: 10 % series: CL-Standard
Πακέτο/κουτί: 0805 (μετρική του 2012) encapsulation: Reel,Cut Tape,MouseReel
Τύπος προϊόντος: κεραμικοί πυκνωτές
Επισημαίνω:
μικρή Δίοδος Schottky Ανορθωτή
Κατηγορία προϊόντος: πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής MLCC-SMD/SMT
Χωρητικότητα: 4.7 uF
Ονομαστική τάση DC: 25 VDC
Διηλεκτρικό: X7S
Ανοχή: 10%
Κωδικός περιβλήματος-in: 0805
Κωδικός περιβλήματος-mm: 2012
Τύπος τερματισμού: SMD/SMT
Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: -55 C
Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: +125c
Μήκος: 2 mm (0.079 in)
Πλάτος: 1.25 mm (0.049 in)