Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΙΑΠΩΝΙΑ
Μάρκα: KYOCERA AVX
Model Number: 04025U0R5BAT2A
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: SMD/SMT
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
product: Multilayer ceramic capacitor MLCC-SMD/SMT dielectric medium: C0G (NP0)
Εισφορά: 0.1 pF Πακέτο/κουτί: 0402 (1005 μετρικά)
series: Ulta Low encapsulation: Reel,Cut Tape,MouseReel
Τύπος προϊόντος: κεραμικοί πυκνωτές unit weight: 1.500 mg
Επισημαίνω:
μικρή Δίοδος Schottky Ανορθωτή
Κατασκευαστής: KYOCERA AVX
Κατηγορία προϊόντος: πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής MLCC-SMD/SMT
Χωρητικότητα: 0.5 pF
Ονομαστική τάση DC: 50 VDC
Διηλεκτρικό: C0G (NP0)
Ανοχή: 0.1 pF
Κωδικός περιβλήματος-in: 0402
Κωδικός περιβλήματος-mm: 1005
Τύπος τερματισμού: SMD/SMT
Τερματικό: πρότυπο
Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: -55 C
Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: +125c
Μήκος: 1 mm (0.039 in)
Πλάτος: 0.5 mm (0.02 in)
Ύψος: 0.6 mm (0.024 in)