CL10B203KB8NNNC Πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής MLCC-SMD/SMT
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Νότια Κορέα
Μάρκα: Samsung Electro-Mechanics
Αριθμό μοντέλου: CL10B203KB8NNNC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: SMD/SMT
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Προϊόν: Πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής MLCC-SMD/SMT Στυλ εγκατάστασης: SMD/SMT
Εισφορά: 10 % Πακέτο/κουτί: 0603 (1608 μετρικά)
Συμπίεση: Καρούλι, Κομμένη Ταινία, Ποντίκι Τύπος προϊόντος: κεραμικοί πυκνωτές
Επισημαίνω:
μικρή Δίοδος Schottky Ανορθωτή
Κατηγορία προϊόντος: πολυστρωματικός κεραμικός πυκνωτής MLCC-SMD/SMT
Χωρητικότητα: 0.02 uF
Ονομαστική τάση DC: 50 VDC
Διηλεκτρικό: X7R
Ανοχή: 10%
Κωδικός περιβλήματος-in: 0603
Κωδικός περιβλήματος-mm: 1608
Τύπος τερματισμού: SMD/SMT
Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: -55 C.
Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: +125c
Μήκος: 1.6 mm (0.063 in)
Πλάτος: 0.8 mm (0.031 in)