KRM31KC81E106KH01K Speciale keramische condensator
Productdetails:
Plaats van herkomst: JAPAN
Merknaam: Murata
Modelnummer: KRM31KC81E106KH01K
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: SMD/SMT
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Contact Praatje Nu
Gedetailleerde productomschrijving
Product: Speciale keramische condensator Installatiestijl: SMD/SMT
Toelage: 10 % Serie: KRM
Inkapseling: Spoel, snijtape, muisspoel Producttype: ceramische condensatoren
Eenheidsgewicht: 27 mg
Markeren:
Kleine Schottky-diode-gelijkrichter
hoogrendement Schottky-diode-gelijkrichter
Fabrikant: Murata
Productcategorie: speciale keramische condensator
Capaciteit: 10 uF
Type aansluiting: metaalframe
Lengte: 3,2 mm (0,126 inch)
Breedte: 1,6 mm (0,063 inch)
Product: Metalen Terminal Condensatoren
Diëlektricum: X6S
Tolerantie: 10%
Minimum bedrijfstemperatuur: -55 C
Maximum bedrijfstemperatuur: +105 C
Serie: KRM
Verpakking: Reel (rol)
Handelsmerk: Murata Electronics
Hoogte: 2,7 mm
Producttype: Keramische Condensatoren
Subcategorie: Condensatoren
Type: algemene metalen terminal meerlaagse keramische condensator
Spanningswaarde DC: 25 VDC