GRM155B11H221MA01D Meerlagige keramische condensator MLCC-SMD/SMT
Productdetails:
Plaats van herkomst: JAPAN
Merknaam: Murata
Modelnummer: GRM155B11H221MA01D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: SMD/SMT
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Contact Praatje Nu
Gedetailleerde productomschrijving
Product: Meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT diëlektrisch medium: B
Toelage: 20 % Pakket/doos: 0402 (1005 meter)
Serie: GRM Installatiestijl: SMD/SMT
Inkapseling: Spoel, snijtape, muisspoel Producttype: ceramische condensatoren
Eenheidsgewicht: 1.600 mg
Markeren:
Kleine Schottky-diode-gelijkrichter
hoogrendement Schottky-diode-gelijkrichter
Fabrikant: Murata
Productcategorie: meerlaagse keramische condensator MLCC-SMD/SMT
Capaciteit: 220 pF
Spanningswaarde DC: 50 VDC
Diëlektricum: b
Tolerantie: 20%
Behuizingscode-in: 0402
Behuizingscode-mm: 1005
Lengte: 1 mm (0,039 inch)
Breedte: 0,5 mm (0,02 inch)
Serie: GRM
Handelsmerk: Murata Electronics
Capaciteit-nf: 0,22 nF