BLM15GG221SZ1D ferrite bead
BLM15GG221SZ1D ferrite bead
Product Details:
Place of Origin: Japan
Brand Name: Murata
Model Number: BLM15GG221SZ1D
Payment & Shipping Terms:
Minimum Order Quantity: 1
Packaging Details: SMD/SMT
Delivery Time: 5-8 work days
Payment Terms: T/T
Contact Now Chat Now
Detailed Product Description
Product: Ferrite Bead Installation Style: SMD/SMT
Allowance: 25 % Package/box: 0402 (1005 Metric)
Encapsulation: Reel,Cut Tape,MouseReel Product Type: Ferrite Beads
Unit Weight: 1 Mg
Highlight:
small Diode Schottky Rectifier
high efficiency Diode Schottky Rectifier
Manufacturer: Murata
Product category: ferrite beads
Series: BLM15G_SZ
Product: Ferrite Beads
Termination type: SMD/SMT
Package/box: 0402 (1005 metric)
Impedance: 220 Ohms
Maximum DC current: 300 mA
Tolerance: 25%
Maximum DC resistance: 700 mOhms
Minimum operating temperature:-55 C.
Maximum operating temperature:+125c
Length: 1 mm
Width: 0.5 mm
Height: 0.5 mm