CL31A226MPHNNNE خازن سرامیکی چند لایه MLCC-SMD/SMT 22UF +/-20% 10X5R3 1206
جزئیات محصول:
محل منبع: کره جنوبی
نام تجاری: Samsung Electro-Mechanics
شماره مدل: CL31A226MPHNNNE
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: SMD/SMT
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
مخاطب حالا حرف بزن
توضیحات محصول جزئیات
محصول: خازن سرامیکی چند لایه MLCC-SMD/SMT سبک نصب: SMD/SMT
کمک هزینه: 20 درصد بسته/جعبه: 1206 (3216 متریک)
سری: CL-Standard کپسوله سازی: حلقه، نوار برش، حلقه موش
نوع محصول: خازن های سرامیکی وزن واحد: ۲۷ میلی گرم
برجسته کردن:
یکسو کننده شاتکی دیود کوچک
یکسو کننده شاتکی دیود با راندمان بالا
دسته بندی محصول: خازن سرامیکی چند لایه MLCC-SMD/SMT
ظرفیت: 22 uF
ولتاژ نامی DC: 10 VDC
دی الکتریک: X5R
تلرانس: 20%