BLM15AX102SZ1D Χάντρες φερρίτη 1000 ohm 350 ma εναλλακτικός οδηγός μεγεθών παρακάτω
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΙΑΠΩΝΙΑ
Μάρκα: Murata
Αριθμό μοντέλου: BLM15AX102SZ1D
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: SMD/SMT
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Προϊόν: Ferrite χάντρα Εισφορά: 25 %
Στυλ εγκατάστασης: SMD/SMT Πακέτο/κουτί: 0402 (1005 μετρικά)
Σειρά: BLM15_SZ Συμπίεση: Καρούλι, Κομμένη Ταινία, Ποντίκι
Τύπος προϊόντος: Χάντρες Φερρίτη Βάρος μονάδας: 1 mg
Επισημαίνω:
μικρή Δίοδος Schottky Ανορθωτή
Κατασκευαστής: Murata
Κατηγορία προϊόντος: χάντρες φερρίτη
Σειρά: BLM15_SZ
Προϊόν: Χάντρες Φερρίτη
Τύπος τερματισμού: SMD/SMT
Πακέτο/κουτί: 0402 (1005 μετρικό)
Σύνθετη αντίσταση: 1 kOhms
Μέγιστο ρεύμα συνεχούς ρεύματος: 350 mA
Ανοχή: 25%
Μέγιστη αντίσταση συνεχούς ρεύματος: 490 mOhms
Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: -55 C.
Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: +125c
Μήκος: 1 mm
Πλάτος: 0,5 mm
Ύψος: 0,5 mm