P1800SCMCLRP Διάταξη Προστασίας από Υπερτάσεις με Θυρίστορ 500A 170V Μεγάλης Διάρκειας Ζωής
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Ηνωμένες Πολιτείες
Μάρκα: Littelfuse
Αριθμό μοντέλου: P1800SCMCLRP
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: SMD/SMT DO-214AA
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Προϊόν: Συσκευή προστασίας από υπερτάσεις Thyristor-TSPD Στυλ εγκατάστασης: SMD/SMT
Πακέτο/κουτί: -214AA Συμπίεση: Καρούλι, Κομμένη Ταινία, Ποντίκι
Τύπος προϊόντος: TSPDs Βάρος μονάδας: 96 mg
Σειρά: ΥΓ
Επισημαίνω:
500A P1800SCMCLRP
Διάταξη Προστασίας Υπερτάσεων Θυρίστορ
Κατασκευαστής: Littelfuse
Κατηγορία προϊόντος: συσκευή προστασίας υπέρτασης θυρίστορ - TSPD
Τάση ενεργοποίησης VBO: 220V
Μέγιστο ρεύμα ενεργοποίησης IBO: 800 mA
Μη επαναλαμβανόμενο ρεύμα κατάστασης on: 20 A
Ονομαστική επαναλαμβανόμενη τάση κλεισίματος κατάστασης VDRM: 170V
Ρεύμα διαρροής κατάστασης off (υπό VDRM IDRM): 5 uA
Μέγιστο ρεύμα συγκράτησης Ih: 150 mA
Τάση ανοιχτής κατάστασης: 4 V
Χωρητικότητα κατάστασης off CO: 30 pF
Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: -40 C
Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: +85 C
Στυλ εγκατάστασης: SMD/SMT
Πακέτο/κουτί: DO-214AA
Συσκευασία: Reel
Συσκευασία: cuttape
Ενθυλάκωση: MouseReel
Ονομαστική τιμή ρεύματος: 2.2A