P1800SCMCLRP Thyristor Overspanningsbeveiliging 500A 170V Lange Levensduur
Productdetails:
Plaats van herkomst: Verenigde Staten
Merknaam: Littelfuse
Modelnummer: P1800SCMCLRP
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: SMD/SMT DO-214AA
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Contact Praatje Nu
Gedetailleerde productomschrijving
Product: Thyristor-overspanningsbeveiliging-TSPD Installatiestijl: SMD/SMT
Pakket/doos: -214AA Inkapseling: Spoel, snijtape, muisspoel
Producttype: TSPD's Eenheidsgewicht: 96 mg
Serie: PS
Markeren:
P1800SCMCLRP Thyristor Overspanningsbeveiliging
500A P1800SCMCLRP
Thyristor-overspanningsbeveiliging
Fabrikant: Littelfuse
Productcategorie: thyristor overspanningsbeveiliging-TSPD
Draai- of kantelstroom vbo: 220v
Maximale draai- of kantelstroom IBO: 800 mA
Niet-repetitieve aan-toestand stroom: 20 A
Nominale herhaalde sluitspanning vdrm: 170v
Lekkage stroom in uit-toestand (onder VDRM IDRM): 5 uA
Maximale houdstroom Ih: 150 mA
Spanning in open toestand: 4 V
Capaciteit in uit-toestand CO: 30 pF