06035A300JAT7A Çok Katmanlı seramik kondansatör MLCC-SMD/SMT ticari çip-STD MB CMAP-fn
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: JAPONYA
Marka adı: KYOCERA AVX
Model numarası: 06035A300JAT7A
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: SMD/SMT
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
İletişim Şimdi konuşalım.
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Çok katmanlı seramik kapasitör MLCC-SMD/SMT Ödenek: %5
Paket/Kutu: 0603 (1608 Metrik) Kurulum stili: SMD/SMT
Seri: C0G (NP0) kapsülleme: Makara, Bant Kesme, Fare Makarası
Ürün Tipi: Seramik Kapasitörler Birim ağırlık: 2 mg
Vurgulamak:
Küçük Diyot Schottky Doğrultucu
yüksek verimli Diyot Schottky Doğrultucu
Üretici: KYOCERA AVX
Ürün kategorisi: çok katmanlı seramik kondansatör MLCC-SMD/SMT
Kapasitans: 30 pF
Gerilim değeri DC: 50 VDC
Dielektrik: C0G (NP0)
Tolerans: %5
Kılıf kodu-in: 0603
Kılıf kodu-mm: 1608
Sonlandırma tipi: SMD/SMT
Minimum çalışma sıcaklığı: -55 C
Maksimum çalışma sıcaklığı: +125 C
Uzunluk: 1,6 mm (0,063 in)
Genişlik: 0,81 mm (0,032 in)